Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha lementek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lementek egy szórakozóhelyre nem zavar a sok pasi, aki béna szöveggel odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván valamilyen szinten ez imponáló, de ha túl sok jön és esetleg nem fogja fel, ha "lekoptatom" , akkor az már nyilván irritáló.

mondjuk én nem diszkókba, meg klubbokba járok, inkább kisebb kocsmákban, éttermekben, esetleg koncertekre :)

17/L

2011. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel ilyenből kevés van, a többség nem szólal meg, csak elkezd fogdosni, na ez zavar, nem az, akibe szorult annyi kultúra és intelligencia, hogy megszólaljon.
2011. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát kifejezettem zavar de nem akarom egyiket sem megbántani úgy h próbálom a legnormálisabb szöveggel elküldeni, de sajna van olyan aki nem érti meg a szép szót és utána ha elküldöm a picsuba akkor meg én vagy a szem.ét r.banc 19/L ez van hozzálehet szokni xD :D
2011. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
lányok akkor ez azt jelenti hogy ha értelmes szöveggel mennek oda hozzátok akkor nem feltétlenül lesz az első reakciótok az hogy "takarodj a p*csába"?
2011. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt jelenti. Bár én még ezen szavakat sosem használtam.

Egyszer mondtam egy srácnak, akit négyszer küldtem el és ötödjére is odajött a "jössz dugni?" szöveggel, hogy menjen a retkes f*szomba, de azt hiszem ez jogos volt :D

2011. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez kifejezetten azt jelenti. Ez értelmes társalgás megkezdése ( persze azért úgy adekvátan) szerintem kifejezetten jó dolog. Ismerkedni jó dolog, és nyilván nem azért megyek el egy szórakozóhelyre, hogy csak és kizárólag azokkal legyek, akikkel mentem, hanem ismerkedni is.
2011. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazan zavar, csak mosolygok magamban rajtuk. Amugy meg nem nagyon ismerkedek szorakozohelyen, oda haverokkal megyek. Beszelgetni beszelgetek, de sajnos eddig azt tapasztaltam, hogy azok a pasik akik szorakozohelyen jottek oda mind csak szexet akartak, szoval inkabb a barataimmal toltom az idom.
2011. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavar:( de az mégjobban, hogy annyira bénának találom már én is magam,hogy csak az ilyen ronda béna pasik mernek odajönni hozzám :(


22n

2011. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, jót szórakozok a sok nyomi szövegen...


22/L

2011. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy itt mindenki elküld mindenkit én mást tapasztalok a szórakozóhelyeken :) (pl Morrisons (az összes), illetve kolik klubjaiban)

Méghozzá azt, hogy mindenki részeg és normálisnak tűnő csajok is lazán elmennek tök átlag pasikkal. Amúgy jó lenne beszélgetni, de ezt hogy teszed meg a tánctér közepén ahol 10 centire nem hallani?

2011. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!