Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Inkább spóroltok hotelre vagy...

Inkább spóroltok hotelre vagy panzióra hónapokkal a nyár kezdete előtt vagy elég a kemping/apartman nyaraláskor?

Figyelt kérdés
Mert nyilvánvaló,hogy az utóbbiak a nőknek rendesen adnak munkát és kb. ugyanaz a kötelesség megmarad,mint ami otthon van: főzés,takarítás.

2013. aug. 12. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hotel minimum fél panzió
2013. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
takarítás? főzés? takarítanak majd utánunk ha leléptünk, kajálni pedig étterembe járunk. apartmanban szoktunk megszállni, nekem az valahogy sokkal otthonosabb mint egy szállodai szoba, ahova naponta bejár a szobalány és még a pizsamámat is összehajtogatja. gyűlölöm ha turkálnak a személyes holmimban.
2013. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ, hogy hova szeretnénk menni, mit akarunk csinálni. Ketten emgyünk a férjemmel, vagy a gyerekekkel. télen vagy náron, szóval mindig az adott helyzettől függ, hogy milyen szállásra vágyunk.
2013. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én inkább apartman párti vagyok. Nem zavar senki, csak ketten vagyunk, sokkal kellemesebb. A főzésből nyaraláskor nem csinálunk nagy ügyet. Reggel eszünk valami hideget, napközben úgysem egy apartmanban ülünk, hanem a közeli városokban sétálgatunk, ha megéhezünk, beülünk valahová. Este pedig vagy egy könnyű, gyors, egyszerű vacsora, vagy elmegyünk valamerre és akkor megint ott fogyasztunk. A takarítás ilyenkor nem az én dolgom, beágyazok, elmosogatok, rendet hagyunk magunk után, de nem állok neki zuhanytálcát sikálni a nyaralás alatt. Én őszintén szólva nem szeretek sokat kiadni a szállásra, mert nem azért utazok több száz kilométert, hogy egy szobában ücsörögjek, tehát sokat mászkálunk, ergo nem sok időt töltök a szálláson. Legyen tiszta, de nem zavar, ha csak a minimális dolgok vannak benne(ágy, wc, zuhany).
2013. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már voltunk sokfélében. Hotelben ,Zalakaroson all inclusive-n. Életünk legrosszabb nyaralása volt... Majdnem 100ezer ft-ot kiadtunk 3napra,és még spórolni is akartak rajtunk . Pl. ki mertek hozni nekünk a 2. napon poros (szerintem bolero) colat...Persze ebből vita lett...stbstb...úgyhogy ez eléggé elvette a kedvünk a hotelesditől.Voltunk apartmanban ,eddig az jött be a legjobban.A kemping sem rossz,bár én eddig olyanban voltam ahol a faházban nem volt fürdő/Wc,és ez nekem nem tetszett.Amúgy azzal sem lett volna gondom.Én sem szeretem ha turkálnak a cuccainknál.Sajnos ez idén sem maradt el,kivettünk egy szobát egy vendégházban,azt mondták nem mennek fel,erre láttuk hogy 1-2 dolog máshol van...szóval vicc amit már megmernek csinálni.... legjobb egy nyaraló,apartman,ami tényleg szabad.
2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!