Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki megengedné-e, hogy a...

Valaki megengedné-e, hogy a Piac utcára néző lakása erkélyéről, vagy ablakából fotózhassam az idei virágkarnevált?

Figyelt kérdés
Ha ugyanis az utcán nagy tömeg lesz, és nem lehet rendesen fotózni a takarások miatt, akkor szinte hiába utazunk annyit, hogy ott lehessünk. De ha valaki felengedne ketten a párommal, hogy onnan nézzük és fotózzuk, akkor nagyon klassz lenne, és tudnánk a szívességet viszonozni.

2013. aug. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben ugye?? Mert a nagynéném pont a Vásáry István és a Piac utca sarkán lakik. Mi mindig onnan nézzük a karnevált..

Szerintem nem nagyon fogsz találni olyat aki be fog engedni téged és a párodat fotózni. Már csak azért sem mert pár éve rendszeresen bekopognak már napokkal előtte és sok idegen érdeklődik hogy nem-e engednék meg hogy az ablakból nézhessék.. De az emberek bizalmatlanok.. Ha nincs ismerősöd akkor szerintem foglaljatok le egy emeleti szállást egy szállodában és onnan tudtok fotózni.

2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reagálást, privátban válaszoltam...

A bizalmatlan emberek megnyugtatására pedig nem mindennapi módon tudok vállalkozni, teljes nyugalommal és őszinteséggel, de ahhoz mindkét fél közreműködése szükséges..

2013. aug. 13. 20:52
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
Miért nem nézitek máshonnan? Nem csak a Piac utcán vonul végig a karnevál. Mi régen az Egyetem sugárútról néztük, de az olyan régen volt, hogy még a neve is más volt. Mindenesetre ott már nem volt sosem akkora tömeg, most is biztosan lehetne nyugodtan fényképezni.
2013. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azután mire mennél egy csomó "légi fotóval"??


Nagyon amatőr dolog ez így...

2013. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!