Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a szart lehet csinállni...

Mi a szart lehet csinállni egy wellness szállodában?

Figyelt kérdés
Arról szól az egész hogy köntösben lődörgök,fürdök, és 7999 ért ultraibolyaviolás masszásra mehetek? Am. holnap fogok mennni.
2013. aug. 21. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek mész, ha utálod?

Én szeretem. Add nekem a jegyedet!

És mi a sz@rt lehet csinállni egy aquaparkban például?

Szóval nem vagyunk egyformák.

De hogy konktétat is írjak, pl. masszázs, úszás, pezsgöfürdö, szauna, gözfürdö, arcpakolás, iszappakolás, mindenféle gyūmölcs és zöldséglé kipróbálása, zenehallgatás, olvasás, jóga és nekem, mert megszállott vagyok fegyencedzés, fegyencjóga. De ezerféle dolgot. Töled függ. Jó pihenést!

2013. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azoknak akik állandóan dolgoznak, néha jól esik egy kis kikapcsolódás, csak elmenni egy szállodába, ahol pihenhetsz, sétálhatsz a környéken, nem kell főznöd egész nap mégis este azt ehetsz és annyit, amennyit csak szeretnél, lemehetsz úszni, fürödni, jakuzzizni, masszázsra, stb...
2013. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Én ilyen helyre be nem tenném a lábom. Pontosan azt lehet csinálni amit írsz kérdező. Szerintem ide leginkább kis pénzű olyan emberek járnak akik sznobnak akarnak látszani.
2013. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A wellness szálloda egy isteni dolog ősztől tavaszig, amikor odakinn hideg van, benn meg csobog a meleg víz, és ingyen adják a svédasztalos csirkemellet.

Arra vigyázz, hogy sok szőrös sznobbal fogsz találkozni, akik ha akarod, ha nem, neked fognak dörgölődzni a szaunában. Nem azért, mert ilyen hajlamúek, hanem mert csak rajtad keresztül tudják kivonszolni izzadt testüket.

A medencében hemzsegnek az unatkozó löttyedt testű öreglányok, odakinn a parkolóban tobzódnak a fekete terepjárók.

Hát, kábé erre számítsál.

2013. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dugni egy jót
2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!