Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 17 évesen szülő nélkül (csak...

17 évesen szülő nélkül (csak a barátommal) megszállhatok egy 5* wellness szállodában?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy szülőnek kell beleegyezni, de olyat is, hogy nem veszik ezt figyelembe. Akkor most melyik az igaz? Az ilyen jobb helyeken gondolom főleg ügyelnek ezekre.
2011. ápr. 14. 23:04
 1/7 anonim válasza:
77%
Ha a barátod nagykorú és kivesz egy szobát a világon senkinek semmi köze, hogy kit visz be a szobába és miért. Ha kiskorú ő is akkor gáz van...
2011. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csakadani válasza:
74%

Mível nem külföldre utazik,nem kell szülöi beleegyezés,demível feleőséget nem vállalhat,ha esetleg ott kell(hacsak nincs kaukció)

Szerintem minden további nélkül.

Természetesen szálloda és persze a személyzet fügvénye.Az elöttem szoló már leírta ami tutti.Megkell kérdezni,de nem ugy,hogy bocsi-17 vagyok.Kissé másképp pl:édesanyám késöbb jönne.Mondjuk szerintem az öszinteség jobb:Megkérdezni elég e ha anyukám,megbízot kijelölt gyám(aki képviseli)meghatalmazása elég e.

2011. ápr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha 17-évesen van pénzed ilyen helyre,és igényed!Akkor eszed miért nincs hozzá????Pl:A neten leírják a szállodák,mik a foglalási feltételek.Ha ilyen körökben mozogsz akkor tudni kellene,a környezetedben lenni kell egy szakértőnek!Ilyen osztályban így illik.Tehát:vagy csak hencegsz,vagy lopott pénz.vagy felkapaszkodott urhatnám.
2011. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
nemérdekli őket az ilyesmi míg előre fizetsz a szobáért.
2011. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz gond, mert a barátom 23 éves. A "ma 06:59" pedig jobban tenné, ha figyelmesebben olvasná el a kérdést (és hozzá a megjegyzést) mivel ott le van írva, hogy többfélét hallottam már ezért nem tudtam, hogy pontosan hogy is van ez. Eltérőek a tapasztalatok a baráti körömben. A többieknek köszönöm a választ! :)
2011. ápr. 15. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy egy okos valaszado,valoszinu irigykedik rad kedves kerdezo!!!!Altalaban a penz beszel,ugyhogy ha a srac nagykoru akkor semmi gond.
2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!