Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Októberben megyünk a Mátrába...

Októberben megyünk a Mátrába (Parádsasvár). Mit érdemes a közelben megnézni egy három éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
A gyöngyösi állatkertbe elmegyünk, az biztos.
2013. aug. 30. 11:13
 1/2 Rio_Mamba válasza:
Nagyon szép hely ott táboroztunk 2012-ben (tavaly) van ott egy szép kastélyszálloda érdemes meg/be nézni. Mátrába már többször is voltam és a kékes nagyon látványos de maga a mátra is szóval egy kirándulást legalább a mátra hegység aljában érdemes betervezni. Parádsasvár meg egy szép kis falu van érdekes dolog ott is...
2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyöngyösi állatkert egyrészt nem a Mátrában van, másrészt (szerintem) egy ilyen kiránduláson nem épp a legjobb ötlet kétes körülmények közé összezsúfolt jószágokat mutogatni egy 3 évesnek. Akad olyan vadaspark és tanya a Mátrában ahol tisztességes környezetben (értsd: nem egy 5x5-s ketrecben) látni az állatokat (akár őshonos fajt, akár egzozikust), de a vadonban sem olyan nehéz velük összefutni, bár megértem, ha a 3 éves gyermekkel talán ti még nem mertek nagyokat túrázni.

Amit ajánlok:

-Üvegmúzeum (s talán az újranyitott gyárba is beengednek) Parádsasváron

-Kocsimúzeum Parád

-Siroki vár

-Palóc-múzeum Mátrafüred

-Erdészeti szakközépiskola parkja, Mátrafüred

-Mátraháza, Naphimnusz park

-Kékestető

-Piszkéstetői csillagvizsgáló

-Fallóskút

2013. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!