Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc magyarországi...

Melyik a kedvenc magyarországi városotok? Miért?

Figyelt kérdés
Azt is írhatjátok, hogy hol laknátok és hol nyaralnátok szívesen? :)
2011. jún. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pécs, és környéke. Nem tudok betelni vele (alföldi vagyok). Szívesen nyaralok itt bármikor.
2011. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Eger. egyszerűen gyönyörű, kedvesek az emberek, és egy kicsit olyan amikor ott járok mintha nem is Magyarországon lennék, vagy legalábbis nem a mai Magyarországon. Többek között ezért is megyek oda tanulni:)
2011. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem sem Pécshez, sem EGerhez nem fűződnek jó emlékeim. Még tisztán emlékszem, amikor Pécsen 4 órát vártunk a tűző napon a betonrengetegben a buszra, mert valahol lerobbant... nem mehettünk el, mert bármelyik pillanatban megérkezhetett, de a végén már főttünk a saját levünkben... azóta sem voltam Pécsen :)


Nekem Kőszeg volt, ami nagyon tetszett, illetve Sopron. szívesen élnék azon a környéken (Budapesttől nem messze élek egyébként.)

2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
25%

Győr imádom:)

Győr mellett élek:)

Meg nagyon tetszenek a Balaton környéki városok. :)

2011. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én budapesti vagyok,és rájöttem amióta éltem több nagyobb városban(Párizs,London)Budapest gyönyörű.

De a kedvenc városom mégis Eger. Oda elmennék minden évben nyaralni,és az egri vár környékén lévő házakba örömmel költöznék is.

2011. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Budapest! A kisebb városokat hamar kiismerem és megunom. Budapestet azonban még nem sikerült végigjárnom, és ez nagyon jó. Mindig új, izgalmas részére bukkanok.

Itt lakom és itt is akarok lakni, maximum az agglomerációban.

Nyaralni meg mindig máshova mennék, amit még nem ismerek. Valamiért az ismeretlen vonz :)

2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Győr a szívem csücske :) Eddig négyszer jártam ott - első alkalommal annyira megfogott, hogy azóta ha tehetem, visszajárok. Nagyon tetszik maga a város is, és nagyon pozitívak ott az emberek.
2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Budapest, Szentendre, Vác, Pécs. Sajnálom de nem tudtam csak egyet írni :-)

Ezek közül Bp-n lakom, Szentendrén és Vácott laknék, nyaralni pedig idén Sopronba megyünk :-) emlékeim szerint az is szép hely.

2011. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeged, teli van élettel egész évben, nyáron aztán még jobban felpezsdül a város, teli programokkal. Egyébként meg gyönyörű város, jó sétálgatni, beülni egy fagyira valamelyik kerthelyiségbe vagy csak egy árnyékos padra, esetleg a rakpart lépcsőjére ülve nézelődni. Sajátos hangulatú város. Egyébként én nem Szeged lakom, hanem egy közeli városban, de a saját városomat is szeretem.
2011. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szeretem a szülővárosomat,Kaposvárt.Sokat gondolok rá.Budapest is kedvencem,Visegrád a gyönyörű természeti környezete miatt tetszett meg,annyira hogy szívesen laknék ott.
2016. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!