Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Soroksár valóban ennyire...

Soroksár valóban ennyire veszélyes hely?

Figyelt kérdés
A mostani gyilkosságra, meg az azt megelőző állítólagos terrorizálásra gondolok. Eddig nem nagyon hallottam rosszat a környékről.

2013. okt. 5. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem az, csak hisztériakeltés folyik.


Az én alföldi kisvárosomban is történt hasonló eset: távoli rokon házaspár belevágott a valutával feketézésbe nyugdíjas korukra. A megfelelő figyelmeztetések megkapása és ignorálása után a "rivális" szerb maffia elrabolta, megölte és feldarabolta őket. A darabjaik egy Veszprém melletti erdőben kerültek elő. Tőlünk kb. 500m-re laktak, onnan is rabolták el őket egy éjszaka.


Ennek ellenére mégsem gondolom, hogy a maffia engem is le fog vadászni, mert egyszer a környéken megtették.

2013. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon minden olyan hely,város veszélyes ahol gyilkosság történt?
2013. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem csak a gyilkosságról beszéltem.
2013. okt. 7. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
A nővérem anyja Soroksáron dolgozott, papírokat kellett kitöltetnie úgy, hogy becsönget mindenhová. Ő azt mondta, hogy Soroksár azon része cigányos, ahol Erzsébettel határos. (valóban Erzsébetnek is a Pacsirtatelep része a romás) ettől nem messze van az, ahhol megölték a nőt.
2013. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
7%
Pontosan,ahogy az előttem válaszoló írta,főleg a Duna parti rész nagyon "fertőzött".Én Soroksáron lakom de még világosban sem megyek arra szívesen...
2013. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és intelligens válaszokat! Pacsirtatelepről mintha már hallottam volna. Tehát akkor a veszélyes környékrészen halt meg a nő. Ezek szerint mégis egyértelmű, hogy kik lehetnek az elkövetők.
2013. okt. 8. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem a Duna felöli részre gondoltam, úgy tudom, a Dunaparton módos emberek nagy házai állnak. Amire én gondolok az ott van, ahol egy szép nagy templom áll, rajta egy hatalmas szobor, körülötte kis lakótelep, néhány kertesház. A nő viszont tényleg egy sötét, kietlen úton futott, ha jól tudom Középső Szigetdűlői út a neve. Rákerestem, tuti nem mennék arra még nappal sem. :-( mutatták a televízióban is, hogy este koromsötét van, mivel nincs közvilágítás. Nem is értem, miért ment arra, máshol is lehet futni. Szegény :'(
2013. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!