Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek Budapestre (és az...

Szerintetek Budapestre (és az éjszakai életére) illik a bohém jelző?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Picit sem. Egyrészt ez egy kikopott, régies jelző. De a bohémélet is. Abban minden züllöttségével együtt is volt valami bája.

Budapest élhetetlen város, főleg a belsőbb kerületek. A nívós szórakozást néhány helyen találod csak meg. Ezeket szinte csak beavatottak ismerik, annyira nem hallani róluk. Az éjszakai szórakozóhelyek, a szórakozás a drog a berúgás, a durvaság, igénytelenség körül forog.

2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az első leírta, BP egy élhetetlen város. Egy szemétdomb.
2013. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Eléggé el vagytok tévedve.
2013. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Az első két válaszoló biztos sokat tud a városról, és nem pedig abból ítéli meg, hogy egyszer egy forgalmasabb hétköznap reggelen fél 8-kor fel kellett szállnia a metróra miután beért vonattal a Keletibe néhány éve, amikor utoljára erre járt :)
2013. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Budapest egyáltalán nem élhetetlen város összességében. Ezt csak a szokásos vidéki arrogancia és nagyképűség mondatja általában. Ami egyébként, el kell ismernem, fordított irányban is meg szokott mutatkozni.
2013. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Budapesten születtem, soha nem éltem máshol. Közel állok a hatvanhoz. Eddig nem gondoltam volna, hogy arrogáns vagyok, ha tapasztalatomat megosztom a kérdezővel.
2013. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hatodik: akkor te kivétel vagy és a saját városodról vélekedsz így. Sajnos azonban az a tapasztalatom, hogy amit mondtam az igaz, a budapestiek a vidéket és a vidékieket, a vidékiek pedig Budapestet és a budapestieket szokták lenézni nagyon sok esetben. Tapasztalatok alapján.


Vannak egyébként természetesen nagyon rossz dolgok, jelenségek a fővárosban szép számmal. De nem hiszem, hogy ezek kirívóbbak más zsúfolt nagyvárosokénál. Én is it születtem, és egy rővid időszakot kivéve mindig itt is éltem, de szeretem a vidéket és a vidékieket is, néha jó elmenni innen.

2013. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!