Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyházán vagy környékén...

Nyíregyházán vagy környékén milyen látnivaló van?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, az állatkertet már láttam, a skanzen érdekelt volna, de zárva lesz. Mit lehetne még megnézni?

2013. okt. 19. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sóstói Múzeumfalu, Bencs villában mindig van valamilyen kiállítás, bár kérdés, hogy milyen beállítottságú vagy, mi érdekel igazán?
2013. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, múzeum, természeti látnivalók. A múzeumfalu zárva volt, Máriapócson voltam, Tokajon gondolkodtam még.
2013. okt. 22. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tokajba feltétlenül menj el, isteni borokat kóstolhatsz, és a város is egy klassz séta helyszíne lehet. A Tiszán hajókázhatsz is, a Tisza-partot egyébként is ajánlom, bárhol bármelyik városban csodaszép látvány.

A Színházban is nézhetsz előadásokat, honlapjukon tudsz tájékozódni.

Koncertek is vannak városszerte, Móricz-kert (szuper romkocsma), a Korona étterem alatti szórakozóhelyen is szoktak lenni, de most nem ugrik be a neve.... :-(

Lovaglás érdekel? Mert akkor Sóstóhegyen sok-sok lovarda, lovasklub van.

Jósa András Múzeumban is szétnézhetsz.

Hotel Barbizon: szintén Sóstóhegyen van, klassz hotel, (honlap!!!) pódium színpada is van remek előadásokkal.

El tudsz menni az élményfürdőbe is, ha erre vágysz.

Sok-sok étterem is van.

Kalandpark Sóstón.

15 km-re Nagykállóba is érdemes elmenni: Harangod, Vármegyeháza (ma kórház), Ínség-domb, sok-sok képtár, templom, emlékház.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami közelben van.

[link]

Itt tudsz még böngészni.

Kellemes kirándulást!

2013. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!