Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécs környékén (Ofrű) milyen...

Pécs környékén (Ofrű) milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Még sosem voltunk arra, most megyünk először.

Tudtok valami jó kis helyet? Vannak ott kajáldák?

Van olyan hely ahova nem ajánljátok hogy menjünk?

Köszönöm előre is!


2008. júl. 10. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2008. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orfű nagyon gyönyörű hely,olyan két éve voltunk,van tó,azt hiszem,van strand mellette,de mikor mi voltunk,nem volt jó idő,így nem mentünk.Sétáltunk is,szép a környék nagyon,sok fa,dombok...Hangulatos.A templom mellett van egy kemencésház,meg egy kis parasztház,amit meg lehet nézni.Mi a Muskátli Vendéglőben ebédeltünk,nagyon istenit ettünk,finom volt.Azt a helyet ajánlanám...
2008. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja,a másik,Orfű mellett található Abaliget,Magyarország 2.legnagyobb cseppkőbarlangja Aggtelek után,azt is megnéztük,és van mellette egy denevérmúzeum,az is érdekes volt.Ott van Harkány,fürdővel,rengeteg éteremmel,kikapcsolódási lehetségekkel,Villány,ami inkább a borpincéi miatt különleges,a Pincék utcája jól néz ki.Ott van még a siklósi vár,kínzókamra,panoptikum,várbörtön is van benne,akkor a Két Sirály étteremben kajáltunk, elfogadható ár volt,és jó kaja.

Szigetvár is ott van a közelben,ott pedig sétáltunk ,és megnéztük a várat.

És még egy kis hely,Máriagyüd,aminek szép nagy temlomja van.

Pécsvárad:itt is van vár.

És akkor ne is beszéljünk Pécsről,ahol tucatnyi látnivaló akad,az állatkertet se hagyjátok ki.

Jó nyaralást!

Az előző válaszíró voltam.

2008. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!!!
2008. júl. 11. 07:41
 5/5 anonim válasza:

Nekem nincsenek jó élményeim Orfőről a stand kicsit lepusztult volt 2 éve mikor ottjártam és ha jók az információim tavaly ki is száradt a tó de valószínű feltöltötték mesterségesen!

A barlangban voltunk szép hely...Viszont Harkányról csak jót tudnék mondani ha még nem késő akkor oda menjetek nagyon szép hely már 5 ször voltam és még mindig elmennék oda!szép a strand és a környék mi mindent végigjártunk siklós villány pécs szigetvár...és még van amit nem néztünk meg!

2008. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!