Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki utazott már ez áltál?...

Valaki utazott már ez áltál? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt hogy a kérőív kitöltése után kapok egy 2 fő részére ingyen szállást. Szerintem van vmi fondorlat benne..

Valaki tapasztalat?


Itt a honlapja


[link]


2014. jan. 7. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk, hogy a szállás ingyen van, viszont van "kötelező ellátás". Ez azt jelenti, hogy köteles vagy befizetni étkezésre, ennek az árait nagyon korrekten egyébként kiírják, szálláshelytől függően 4-12ezer Ft/fő/éj. Ezt írják a legtöbb helyen: "Felszolgált étkezések: reggeli; meleg főétkezés (2 vagy több fogás); desszert." , vagyis nem svédasztalos étkezés van, hanem valamit eléd raknak, és azt kapod. Ugye ha 2-en egy hétig vagytok, és mondjuk 10ezret feizettek a kajára, akkor az "ingyen" szállás máris 140.000Ft-ba került kettőtöknek egy hétre. Ja és ennek a vouchernek is van egy 3500Ft-os kiállítási díja, bár az önmagában nem egy nagy tétel, de ha azt nézed 143500Ft-ból ketten egy hétre akár Tunéziába is el tudtok menni nyaralni.
2014. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sejtettem hogy van valami apróság.. :)
2014. jan. 7. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak azért van, hogy a szálláshelyekre a szezonon kívüli időszakban is menjenek emberek, legalább annyian, hogy megérje nyitva tartani.
2014. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy lehúzás. Elég sok apró betűvel, de arról szól, hogy eladjanak neked valamit törvényesen, de nem túl etikusan.

Azt használják ki, hogy a legtöbb ember nem hogy étkezés dolgában, még szállásfoglalás témájában is tájékozatlan.

Kitaláltak egy elég egyszerű átverést, és balek mindig akad.

2014. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!