Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki utazott ki ezaltal az...

Valaki utazott ki ezaltal az ugynokseg altal? Vagy esetleg mas altal de dolgozik au pairkent angliaba? Mi a velemenye?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 12. 12:09
 1/2 anonim válasza:
Osztálytársnőm ment velük, ő azt mondja, jók, meg hogy segítenek mindenben. Na, én nem ezt tapasztaltam. Felvettem velük a kapcsolatot, aztán vagy reagáltak az email-eimre, vagy nem. De inkább nem, mint igen. Hatalmas csalódás volt részemről. Megint szeretnék megpróbálkozni vele, de tuti, hogy nem velük megyek!!! Előre elkérnek egy halom pénzt, anélkül, hogy találnának nekem családot, és ha nem találnak, a pénzednek annyi. egy nagy átverés az egész.!!
2012. ápr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem ajanlom oket.


veluk mentem ki,porul jartam.

2014. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!