Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOS! Népligetből a Deák...

SOS! Népligetből a Deák Ferenc térre szeretnék menni, és nem tudom, hogy a metrónál a bal, vagy jobb peron vezet-e oda. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán járok Pesten, és nem igazán igazodok ki :(..

2014. jan. 7. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A hármas metró egyáltalán nem áll meg a Deák térnél.

És nem bántásból kérdezem, de egyébként olvasni ugye tudsz? Csak mert ki vannak írva a megállók ám. Annyira nem nehéz/ijesztő a dolog.

2014. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bal oldali
2014. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
honnan nézve bal oldali?
2014. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon menjél be, amire az van írva, hogy újpest központ felé, de az ellenőröktől is meg tudod kérdezni.
2014. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a hármas metró természetesen megáll a Deák térnél, mivel az összes megáll ott, az a központ.
2014. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A peronnál a falon ki vannak írva a következő megállók, azon láthatod, hogy jó helyen vagy-e.
2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt egyes, igen, nálam volt a rövidzárlat, valamiért a Blahára gondoltam, hülye vagyok, nem vitás. :D
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok, meg fiatal is.. :D Még nem könnyen igazodom ki.. De most már értem ! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Igazán kedvesek vagytok !:)
2014. jan. 7. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell aggódnod, ha nem vagy teljesen vak, nem lesz nehéz megtalálni, és nyugodtan meg is kérdezheted ott is, azért ilyenben segítőkész az emberek többsége. :)
2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!