Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kékestetőre biciklivel földúto...

Kékestetőre biciklivel földúton lehetséges?

Figyelt kérdés
Gyöngyöstől a Kékestetőig van olyan út ami nem betonozott és biciklivel lehet rajta közlekedni? Olyan ösvény szerüség mint egy downhill pálya, csak nem olyan kemény. Főúton voltam már biciklivel, sőt láttam, hogy van ilyesmi földút is amit írtam, csak nem tudom, hogy azon végig fel lehet-e jutni vagy csak kisebb szakaszok vannak?

2014. febr. 5. 22:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha van ilyen akkor valamiféle térképet tudtok róla mutatni?
2014. febr. 5. 22:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz felmenni, esetleg lefelé.
2014. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel lehet jutni biciklivel is, ha a hétadon cipeled.

[link]

2014. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de jó sokáig tart, mert rettenetesen kanyargós. Végy egy Mátra térképet, azon találsz több lehetőséget is. Egyes helyeken rettenetesen kijárták a traktorok.
2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túristautakon fel lehet jutni, turistautak.hu-n nézhetsz meredekséget is. Gyalog annyira nem vészes, de biciklivel inkább lefelé mennék.
2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!