Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest, Soroksár, Hősök...

Budapest, Soroksár, Hősök tere buszmegállóból, melyik (ek) távolsági busszal jutok el Érdre? "Átszállással is" SOS

Figyelt kérdés
-->-
2014. febr. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
menetrendek.hu
2014. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel az oldallal csak annyi a bökkenő, hogy Keleföld és Budatétényről megy busz. Ez azért nem jó nekem, mert Soroksár - Kelenföld kb 1 óra utazás.


Átszállásos megoldás érdekelne. Hősök terén szállnék fel. 1-2km séta nem probléma.


(De azért köszönöm és ment a pozitív !)

2014. febr. 9. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ami ebben a menetrendben van, az a mérvadó, tehát ha eszerint onnan nem indulnak Érdre buszok, akkor nem indulnak, el kell menned Kelenföldre.

Persze csinálhatod úgy is, hogy onnan Soroksárról elmész egy olyan településre, ahonnan már el tudsz menni Érdre. De ez sokkal több időt venne igénybe, mint elmenni Kelenföldre, ebben tutibiztos vagyok.

2014. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Például:

Soroksár - Dunaharaszti 10 perc alatt ott van a busz, a csatlakozás nagyon szoros a

Dunaharaszti - Érd buszhoz, ami 1:50 alatt van Érden.

Tehát ideális esetben 2 óra alatt vagy Érden. Ha lekésed a csatlakozást, akkor fél órát kell várnia következőre, úgy 2,5 óra lesz az út.


Míg ha átmész Kelenföldre: 1 óra.

Kelenföld - Érd: fél óra.

Ez csak másfél óra, ráadásul a Soroksár - Kelenföld út "ingyen" van, ha van BKK bérleted.

2014. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!