Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2013-as metrójegyek felhasznál...

2013-as metrójegyek felhasználhatóak még, vagy dobhatom ki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
igen
2014. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a felhasználhatókra értette az előző, bár én nemtom. Mert pl am van ilyen is, hogy az ég kék vagy zöld? És akkor jó válasz rá az igen, mert az ég kék vagy zöld, szóval most csak tippelni lehet, hogy melyikre mondta, hogy igen, és szerintem az első felére, mert én nem gondolnám, hogy szivat:D
2014. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg a jegypénztárnál, lehet van olyan, hogy ráfizetéssel kapsz olyat, ami már jó. De lehet még fel tudod használni, nem tudom pontosan.
2014. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy felhasználhatók, attól, hogy új év van, még nem kell december 31-vel kidobni mindent, ami régi. Ráadásul még az ára se ment fel.
2014. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten utaztam 2012-es jegyekkel. Metrónál egy ellenőr sem szólt, hogy problémája lenne vele.
2014. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek :)
2014. márc. 8. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van jópár éves 140 forintos jegyem, ahhoz mit szólnának? xD
2014. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor megjelentek a hologram csíkos jegyek, akkor azt is mondták, hogy azok már korlátlan ideig használhatók. Soha nem járnak le.


Itt egy cikk hasonló esetről, amikor az ellenőr nem fogadta el a hologrammos jegyet, méghozzá jogtalanul:

[link]

2014. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem van jópár éves 140 forintos jegyem, ahhoz mit szólnának? xD"


Hivatalosan semmit nem szólhatnak, ha van rajta hologram csík. Amelyiken még nem volt, az már nem használható.

2014. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!