Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan hely ami hasonlít a...

Van olyan hely ami hasonlít a filmekben lévőre, van a hegyen egy faház és körülötte minden fehér, és az egyteres házban egy kandalló melegít?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára van:DD
2009. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jártam hasonlóban, bár nyáron... nem filmes faház volt, inkább csak tipikus svéd, vörös faház. Tagolt is volt, kandalló sem volt, de annak a helynek a téli látványáért bármit megadnék. Két hétig voltam ott. 10 km-s körzetben csak erdő, mesés tisztások... hegy tetején a faház, a völgyben egy tó. Elmondhatatlan reggel kisétálni és végignézni a napfelkeltét, ahogy megjelenik a nap a fák fölött a tó másik végén, és tükröződik a vízen. A tulaj egy 20 éves leányzó, és családja... Azt mondta télen a hegyen snowboardoznak, síelnek, a tavon korcsolyáznak, és van egy fűthető kis fa jacuzzi féle is a tó partján, abban ücsörögnek. Tudnak élni :) Nekem az a két hét fantasztikusan telt, egy-két nap hagytuk csak ki a naplementét :) Arrafelé több ilyen hely is van, egyén függő, hogy ki hajlandó ilyen helyen lakni, kinek van csak nyaralója ilyen helyen, és ki az, aki teljesen elzárkózik tőle.
2009. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lécci tudsz adni nekem erről pontos elérhetőségeket stb mert nagyon nagyon rég óta keresek ilyen helyet és amint leesik a hó mennék. köszi előre is :)
2012. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
senki nem tudja, hol van ez a hely, amit a második válaszoló írt? Fontos lenne!
2015. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!