Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek mennyire általános...

Szerintetek mennyire általános az, hogy vonaton vannak akik, miután a kalauz ellenőrizte a jegyüket és elment, átülnek az I. osztályú vagonba?

Figyelt kérdés
Hosszabb,legalább 1,5 órás út alatt.
2009. dec. 16. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon...
2009. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig én már láttam párszor!
2009. dec. 16. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer már csináltam, de csak azért mert a másodosztályú kocsiban ahová ültettek nem ment a légkondi. Nyár volt, 50 fok volt a kocsiban. A másodosztályon nem volt a többi kocsiban hely, az első osztály pedig szinte üres volt. Ezért átültem oda.

(Szerintem ha elkérik a nem kevés hely és pótjegy árát az IC-n, akkor szolgáltatni is kéne érte valamit és nem lestrapált, légkondi nélküli személyvonati kocsikkal közlekedtetni az IC-ket.)

2009. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem általános,én legalábbis nem merném megtenni
2009. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem mondanám általánosnak, de simán meg lehet csinálni. Sőt az se gáz, ha elkapnak, mert egyszerűen kifizeted a különbözetet a két osztály közt, semmi következménye nincs.

Tapasztalatból mondom, én már csináltam.

2009. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én márcsináltam egyszer
2009. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én még nem láttam ilyet,de tuti beszolnék nekik,ez nagyon aljas huzás a részükről!
2009. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ha előre szólnak, hogy a másodosztályon 50 fok lesz, nem sajnáltam volna azt a 200Ft többletet az első osztályú jegyre. A helyjegy így is, úgyis ugyan annyi.
2009. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!