Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol nyaraljunk? Pécs vagy...

Hol nyaraljunk? Pécs vagy Miskolctapolca?

Figyelt kérdés
Pécs közelebb van hozzánk, de Miskolc és környékét is régóta szeretnénk már megnézni. Mindkettőnél rengeteg az érv, hogy miért lenne jó, ellenérvek viszont nem igazán vannak. Néztem már szállást is, az is nagyjából ugyan annyiba kerül mind a két helyen. Ki melyiket ajánlaná, és miért? Előre is köszönöm!!

2014. márc. 23. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Miskolctapolcán. Ott van a barlangfürdő, Lillafüred is közel van, ami gyönyörű.
2014. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ja igen, mind2 helyen voltam, de csakis Miskolctapolca a nyerő.
2014. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha május után mentek, akkor gyertek Miskolcra :) Május 23-án nyit a diósgyőri vár, mert most építik újra. (én a vártól kb. 100 méterre lakok és nagyon szép főleg este kivilágítva.)
2014. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miskolc, de 3-4 napnál tovább szerintem fölösleges menni.

Megnézitek a Barlangfürdőt, Lillafüredet, Várat, Vadasparkot és kifújt. Esetleg 1-2 este a belvárosban, mert a fő utcája elég hangulatos, jól el lehet ücsörögni egy nyári estén.

2014. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6 napra terveztük, szerintem annyit is simán el lehet ott tölteni,de várom a véleményeket erről. 1 nap a barlangfürdő, 1 a mecsextrém, 1 Lillafüred, de szerintem az lehet akár 2 nap is, 1 a kisvasút 1 pedig kirándulni, 1 a Diósgyőri vár, Aztán már meg is van az 5 nap mivel ugye az érkezésünk napján túl sok mindent már nem tudunk csinálni. Hazafele még gondolkoztam, hogy Egerbe is be lehetne menni,mert útba esik. Szóval nagyjából ezt terveztem, persze a sorrend lehet más is, főleg a Barlangfürdő miatt, mert ha 1. nap hűvösebb lesz, akkor nem aznap megyünk fürdőzni. :)
2014. márc. 30. 12:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a vadaspark kimaradt :) Szóval szerintem 5 éjszakát simán ott tudunk lenni :) Augusztus első hetében mennénk.
2014. márc. 30. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!