Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk nyaralni a párommal?

Hová menjünk nyaralni a párommal?

Figyelt kérdés
5 és fél éve leszünk együtt a nyáron. Debrecen mellett lakunk. Innen szeretnénk kettesben elmenni. Mit ajánlanátok? Ne a legdrágább helyeket. Gondolkoztunk, hogy egy ilyen kuponos-hoteles hétvége, meg mellé még valami, inkább kirándulásos, nem hotelest? Mit ajánlanátok? :)
2014. márc. 23. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kuponosokon érdemes nézelődni, jókat lehet kifogni igen kedvező áron! Nyáron esetleg Balaton környéke, Eger és környéke, Szilvásvára stb. vagy ami még szép környék Sopron és környéke, Fertő-tó.
2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velencei-tó, Gárdony jó kis hely, mi ott romantikáztunk! :)
2014. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Prága :)

Sokszor van kuponos oldalakon is.

2014. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlani tudnám ami nem túl drága akkor Görögország busszal.Nem is drága és nagyon jó!!!Én tudnám ajánlani Sartit,ott nagyon jó helyek vannak azon az egész félszigeten ahol ez a település van(igaz turistafalu vagy mi)de nagyon jó a hely és környéke,csak úgy érdemes menni ha körbenéztek :)

Ha itthon akarjátok jól érezni magatokat akkor mehetnétek Balcsira,Szilvásvárad meg ilyen helyekre.....Rengeteg szép és jó hely van itthon.Mi az ami jobban bejön? Tisza holtág?Tavak?Folyó partok?Vadregényes kis csatornák eldugott zugai?

2014. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor kb. azok, amikre én/mi gondoltunk.
2014. márc. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!