Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest jo hely?

Budapest jo hely?

Figyelt kérdés
Aki eseteleg budapesten el, leirna a velemenyet, hogy o szerinte milyen a varos? Milyen ott elni, mik az elonyok es hatranyok?:d Budapest vagy egy videki kisvaros kozott vacilalok, szoval mindenki.. johet hideg meleg barmi:Dd de csak oszinten!

2014. ápr. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy hol Budapesten. mivel Budapest kicsit nagy!


Viszont Magyarország elég fővároscentrikus, így Budapesten minden megtalálható, ami egy vidéki kisvárosban nem, vagy csak korlátozottan...

2014. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén: élhetetlen, koszos, teli bunkó paraszttal, csövessel, napjában ötvenszer akar tőled valaki "egy pár forintot" lejmolni, közlekedés csapnivaló (ha autóval vagy, akkor az utak állapota miatt, ha bkv-n, akkor meg a járművek miatt). Tősgyökeres pestiként mondom ezt, de alig várom, hogy el tudjak végre költözni.
2014. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
teny, hogy itt-ott budos, itt-ott koszos, itt-ott nem annyira biztonsagos... de a fizetesek az orszagos atlag duplaja, ha nem tobbszorose.
2014. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Én imádom. Éltem már hosszabb-rövidebb ideig (hónapokig) elég sok európai fővárosban, és még mindig Budapesten érzem a legjobban magam. Külföldi ismerőseim is imádják. Szerintem nagyon klassz város, hangulatos, szép, biztonságos, relatíve olcsó.
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, én vidéki városból költöztem ide, megvannak az előnyei, de összességében tervezek továbbállni.

Számomra koszos, büdös, túl nagy a tömeg, zajos, stb. De az tény h lehetőségek szempontjából nagyon jó.

2014. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Maradunk vidéken:)
2014. ápr. 17. 13:34
 7/7 anonim válasza:
Tudod lehet hogy te a 8.-kerbe laksz ami tele van cigányokkal az nagyon mocskos és ha nem tetszik menj el...
2014. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!