Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most az érettségi szünetben...

Most az érettségi szünetben hogyan közlekednek a Volán autóbuszok?

Figyelt kérdés
Iskolai szünet szerint vagy nem? Azok is mennek, amiknél úgy van jelezve, hogy "iskolai előadási napokon"?

2014. máj. 4. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
A tömegközlekedés nem az érettségi szünethez igazodik, hanem a normál tanévhez, tehát érettségi szünet alatt nincs változás.
2014. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted az érettségizők gyalog mennek érettségizni a falvakból, más településekről? Természetesen a szokásos tanítási napi menetrend lesz érvényben.
2014. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Na meg akik nem érettségiznek, azokkal szerinted mi van?
2014. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Istenem, mennyi okoskodó ember van itt. Már miért ne lehetne ilyenkor változás. Egyrészt az én falumból mindenki el tud jutni nyáron is dolgozni, még akkor is ha két és fél hónapig kimarad egy reggeli járat és hazafelé is korábban indul az egyik. Nálunk pld. kb. csak ennyiben érinti a változást, de ahol kb. 3 járat van egész nap,mint itt egyeseknél, azoknak valóban nehéz lehet. Én se városban lakom, de azért képzeljétek mégis eltudtam jutni érettségizni még akkor is, ha kicsit módosul a menetrend.
2014. máj. 4. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak köszönöm, ő legalább normális választ tud adni. Megy a zöld pacsi.
2014. máj. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!