Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Akik külföldről költöztek be...

Akik külföldről költöztek be magyarországra azok hogyan oldották meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Hogyan oldották meg aztat hogy külföldről(külföldi állampolgár) átköltözött magyarországra?Úgy értem hogy ha át is költözött aközben mit csinált magyarországon?Hova ment lakni?(eztet úgy értem hogy amikor átköltöztél akkor gondolom nem volt rögtön lakóhelyed)És mennyi időt vártál és mit kellett csinálnod ahhoz, hogy magyar állampolgár legyél?
2009. dec. 26. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországra költözni????? Inkább el innen!!!!
2009. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%

Ha nem tudsz segíteni akkor inkább hallgass....


Első, ami a legfontosabb, hogy legyen hol lakjál.

Haverok, ismerősök, rokonok.

Ha van szállás akkor kezdetsz munkát keresni.

Veszel egy expresszt és elkezded hívogatni az aktuális ajánlatokat.

Ha van bejelentett munkahelyed, akkor 1 év múlva kérheted a letelepedési engedélyt.

2009. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-höz:akkor gyere ide lakni ahol én lakok a munkahelyeken a napidíj még 1000 ft. se(a ti pénznemetekben átszámítva) miközben a havi rezsi jóval meghaladja a havi fizetésedet na akkor itt hogyan élnél vazeg?És ha el is mennél hova mennél el innen?
2009. dec. 27. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!