Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek osztálykirándulásra...

Mit vigyek osztálykirándulásra? (részletes választ kérek! )

Figyelt kérdés

Hali! Tudom, tudom ez a milliomodik ilyen kérdés, ahol ezt megkérdezték, de nem találtam olyan választ, amelyik nekem is válasz lenne az én kérdésemre... Szóval értitek.


Egy napra megyünk (reggel megyünk, este jövünk) egy kalandparkba.

Éééés mit vigyek? Szóval hogy milyen üdítőt és hányat, rágót esetleg, és milyen nassolnivalót, csokit, csipszet, kaját?... Mindent. Márkákat is mondhattok! :)

Milyen ruhában menjek? Elvileg meleg lesz. Cicanadrág?

Napszemüveg, vagy ragtapasz?


Köszi :)



2014. máj. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés az hogy milyen üdítőt? Nyilván amilyet szeretsz. Én személy szerint ásványvizet vinnék, szénsavmenteset. Mivel napi 2 litert meg kéne inni, én vinnék legalább ennyit. Általában van büfé a kalandparkokban is. Ha nem akarsz cipelni, ott is vehetsz enni valót, igaz biztosan borsos ára van.


Én biztosan csomagolnék egy napra 2-3 szendvicset (kolbász, téliszalámi egész jól bírja a meleget), meg 2 l folyadékot. Nassolni almát vinnék. Rágó alapból szokott nálam lenni.

Emellett pzs, szalvéta, esetleg wcpapír, ha szükséges női dolgok. Ragtapasz, fájdalomcsillapító, nálam mindig van kézfertőtlenítő folyadék is. Iratok, telefon, pénz.

Cicanadrág jó, kényelmes sportcipő, olyan felső, amit nem sajnálsz.

2014. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ásványvizet egy nagy palackkal, szendvicseket, almát, banánt, esetleg egy csokit is.

Nadrába menj, póló, kardigán, vagy valamilyen felső is legyen nálad, napszemüveg, kényelmes cipő. Papírzsebkendőt ne felejts el vinni és egy kis zsebpénzt.

2014. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis kéztörlő is legyen nálad.
2014. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyilván ruhát nem kell vinni,cicanadrág/térdnadrág(a rövid gatya nem jó kalandparkba-tapasztalat),póló/atléta,kardigán,ha lenne valami.Plusz zoknit se felejts el vinni,meg egy plusz felsőt is,ha leöntenéd.Jó kényelmes túracipő,esetleg tornacipő.Napszemüveg.Kaja:Szendvicsek,2 liter folyadék(ajánlott,hogy legalább a fele víz legyen),csoki,rágó,banán,gyümölcsök.Olyan amit nem kell pucolgatni,lehetőleg mosni sem.Chips is mehet.Kézfertőtlenítő mindenképp,a kaja és mosdó előtt után.Ragtapasz,zsebkendő.Wc papír nem kell,ha viszel egy 100-as zsepit.Hajgumi,csat is jól jöhet.Nagyjából ennyi.
2014. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kaja, pia: 2L üdítő, csoki, chips, rágó(bár én nem szoktam vinni inkább Tic-tac-ot) egy almát.

Lehetőleg a szenyóba szalámit vagy parizert rakj, mert ha nutellát vagy ilyesmit, az nem lenne jó.


Egy kényelmes nadrág, akár cicanadrág és egy olyan felső, amit nem sajnálsz. Sport cipő.


Egyebek: napszemüveg, ragtapasz, pzs, szalvéta, eü. betét(ha kell), MP3/4, telefon és a többi ketyerék.


Remélem segítettem!

2014. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 1. válaszoló: Én is hülyének éreztem magam, mikor megkérdeztem, hogy milyen üdítőt. Általában a vizet mondják, hisz nem egészségtelen, szomjoltó... De köszi a választ, hasznos volt.
2014. máj. 20. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!