Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyszer egy évben 2 hét...

Egyszer egy évben 2 hét Balaton szállodába vagy inkább 5-6 hosszú hétvége panzióba?

Figyelt kérdés
A hosszút úgy gondoltam hogy csütörtök péntek szabi. igaz elég mesze lakunk a balcsitól 500km oda vissza.
2014. máj. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy inkabb 1 het kulfold szalloda
2014. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Balatonra biztosan nem mennék 2 hétre szállodába se. Ha már belföld, 2*5-6 nap wellness szállodában?
2014. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik opciód sem tetszik.

Balatonra én sem nagyon mennék, egyszerűen nem szeretem.

Vagy több hosszú hétvége 3-4 csillagos szállodában, nem túlzottan messze a lakóhelyemen, pl januárban 36 ezerért voltunk félpanzióval, fürdéssel 3 nap 2 éjszaka. Ez nagyon bejött és elég is. Nyáron pedig inkább tengerpart, vagy egy kulturális körutazás 4-5 naposnál nem több. A panziók nem jönnek be, a Balatonon is 2 hét sok. És még ezek mellé több 1 napos kirándulás.

Én így tervezem, nekünk így felel meg jobban. De ha neked minden vágyad 2 hét a Balcsin akkor próbáld ki.

2014. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi inkább hosszú hétvégére szoktunk menni többször egy évben. A leghosszabb nyaralásunk talán 5 nap volt eddig.
2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!