Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az élet Óbudán egyetemi...

Milyen az élet Óbudán egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy milyen az élet óbudán? Mennyire jó a közbiztonság, ha este egy buliból sétálva jövök haza? Mennyire kedvesek az emberek? Mennyire tiszta a város? Mennyire jó a levegője? Mennyire pörgős az élet? Vannak-e jó buli helyek vagy szórakozóhelyek? Jó választás egy egyetemista számára?

2014. máj. 28. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha Óbudán fogsz lakni akkor Budapestről kéne kérdezned.
2014. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor Budapest, csak azért írtam Óbudát, mert kifejezetten ez a része érdekel, mivel itt leszek egyetemista.
2014. máj. 29. 00:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Én Óbudán élő egyetemista vagyok, de egyetemre a Corvinusra járok. Ez így számít akkor?:D


Amúgy: én leginkább azzal tudnék válaszolni, hogy attól függ, Óbudán belül hol. Ti. Óbuda a legnagyobb a budapesti kerületek között. Ahol én lakom, ott aztán nem kell attól félned, hogy megtámadnak, max. egy pár kóbor kutyával találkozhatsz éjjel, amiket el lehet ijeszteni. A hegyvidék általában nyugis (mint Bp.-n mindenhol nagyjából). De pl. Békásmegyerről ugyanezt már nem merném elmondani, onnan hallok rosszakat. Ismerősömet a Hunor utcában, a Raktár utcai lakótelephez közel támadták meg. Engem egyszer az Árpád hídon akartak kirabolni. A Szentlélek tér se feltétlenül biztonságos. Úgyhogy errefelé nem árt az óvatosság.


Külön fejezetet lehetne szentelni a Hajógyári-szigetnek, pontosabban az annak az északi részén levő "szórakozóhely-negyednek" amit, ha a fele igaz annak, amit hallottam róla, hát akkor az egészet le kéne dózerolni, felgyújtani, a romokat felrobbantani, felszántani és behinteni sóval. Korrupt rendőrök, megerőszakolt, majd megölt lányok, szervkereskedők áldozatának esett fiatalok... asszem, jobb, ha nem sorolom, mert csak rosszul aludnál tőle. Én, mióta ezeket meghallottam (és nem csak egy, hiteles forrásból), be sem tettem a lábam, pedig amúgy egyetlen szórakozóhelyen sem voltam még arrafelé.

2014. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A bécsi út környékéről? A doberdó út környéke a Kolosy térről mit hallottál? Köszönöm egybként a hasznos válaszpdat. :D
2014. máj. 29. 11:46
 5/12 anonim válasza:

Én ott lakom. Nincs semmi gondom. CSak az zavar hogy egész évben le volt zárva az út fele és mindig zúgnak valamivel. Sineket szedik aszfaltot vágják...

Bulizni nem volt időm. Tanulni kell!!

2014. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemre jársz?
2014. máj. 29. 12:20
 7/12 anonim ***** válasza:
A bécsi út környéke, a Kolosy tér tudtommal nyugis hely. A Kolosy teret keresztezi a Szépvölgyi út, ott ha felmész, jó túralehetőségek vannak.
2014. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Esetleg erről a két bulihelyről hallot valaki valamit?

Symbol Budapest – Symbol Music Club ott van a Bécsi úton, meg az Újlaki Mulató is. Előre is köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni.

2014. máj. 29. 13:16
 9/12 anonim válasza:

4 HSZ-elő vagyok

OE Nik Mérnökinfón vagyok

2014. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És tud valaki valami jó szórakozóhelyet a környéken ami közel van a bécsi úton és legfőképpen egyetemistáknak való?
2014. máj. 29. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!