Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » TARDOSBÁNYA Sátoroztatok már...

TARDOSBÁNYA Sátoroztatok már ezen a helyen? Milyenek a kirándulási lehetőségek kutyával? Kullancsos nagyon a terület?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az meg hol van? o.O Tudtommal Tardosbánya kb. 20 éve nincs :D Csak Tardos van....
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocs. :/ Akkor Tardos. A neve más, de a hely ugyanaz maradt gondolom. De a kérdés nem ez volt!
2014. jún. 2. 21:35
 3/3 anonim válasza:
Én Tardoson lakok! :) Lehet a tardosi Malomvölgyben sátorozni, ott van büfé, és egy tó. Nagyon szép, nyugodt hely. Kutyát is lehet természetesen sétáltatni ott is,de az erdőben is nagyon jól lehet túrázni kutyával. Én még régebbe az erdőben pár kullancsot szedtem össze. Nem nagyon kullancsos, de azért jó, ha van magunknál egy kis krém. Remélem tudtam segíteni! :)
2016. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!