Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest Népligettől hogy...

Budapest Népligettől hogy jutok el a legegyszerűbben a Libegőhöz tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Metróval Újpest irányéba a Nyugati pályaudvarig utazol, ott átszállsz a 291-es buszra és a végállomásig mész, ami a libegő alsó végállomása. A metrószerelvényből kilépve a jobb kéz felé eső mozgólépcsőn kell felmenni a buszhoz. A táv teljesítéséhez 1 db átszállójegy ajánlott, nem 2 vonaljegy.
2014. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megy ilyenkor a libegő?
2014. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy a Moszkva tértől is lehet menni
2014. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagyis a Széll Kálmán tértől

(volt Moszkva tér) -

Oda a kettes metróval lehwt eljutni

2014. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak a Népligetből nem tud a 2-es metróval menni, csak átszállással. A legjobb szerintem is a Nyugatitól busszal.
2014. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A libegő környékén lakom. Arra készülj, hogy a 291-es busz olyan ritkán jár, mint a fehér holló! Ha lehet, nézz menetrendet és ezek alapján kalkulálj.

A Széll Kálmán tértől tudsz jönni a 22, 22A, 222-es busszal a Kuruclesi útig, ahonnan 15 perc séta után megtalálod a libegőt.

2014. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Gyerekek, tanuljátok már meg használni a google maps-et!


[link]

2014. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor tegyük tisztába. A kérdés a legegyszerűbb megoldás volt. Az pedig elhangzott az első válaszban. Aki szerint a 291-es ritkán jár mint a fehér holló, az nem mond igazat. A 291-es busz minden nap, tehát hétvégén és ünnepnapokon is 20 percenként jár, ami teljesen normálisnak mondható, volános mércével meg pláne. Az meg felesleges bonyolítás, hogy menjen a Széll Kálmán térre, mert plusz átszállás, nem könnyű megtalálni a busz, ráadásul még helyismeret nélküli 15 perces gyaloglásra is buzdítja az egyik válaszoló a kérdezőt. Mire jó ez? A legegyszerűbb megoldás elhangzott. A busz 20 percenként jár. Ebbe aki beleköt, azt nem is tudom, mi vezérli. Illetve tudom, de hagyjuk.
2014. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

291 busz: Volános mércéhez igazodva túl sűrűn, viszont a többi buszokhoz képest eléggé ritkán jár. Pláne, hogy az iskolai szünetekben és hétvégenként elég gyatrán közlekedik.

Kedves 8-as: a válaszommal egyáltalán nem a kötekedést próbáltam kezdeményezni, sajnálom, hogy félreérted a dolgokat. Amikor ezzel a busszal járok, általában menetrendet nézek és ezalapján megyek ki a buszhoz, ezért tanácsoltam a kedves Kérdezőnek, hogy tegye Ő is ezt. Dühítő, amikor elmegy az orrom előtt a busz és 20 percet kell várni.

2014. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. jún. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!