Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudnék a leggyorsabban,...

Hogyan tudnék a leggyorsabban, legrövidebb idő alatt eljutni Budapestről Siklósra?

Figyelt kérdés
Alig 2 héten belül Siklósra utazunk az egyik ismerősömmel, de sajnos a kocsis megoldás ugrott, így busszal, vagy vonattal kell mennünk. Utánanéztem a neten, de nem találtam olyan vonatot, ami Siklóson megállna, a busz pedig kb 4 óra alatt ér oda. Valaki nem tud valami nagyon gyors megoldást? Azt hittem valami gyorsvonattal simán el tudunk oda jutni...aki tud valamit az írjon, nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm!

2014. jún. 20. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
telekocsi?
2014. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit az első mondott


konkrétabban: oszkar.com

2014. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha vastagabb a tárca és nem az a kocsi kiesésének oka, hogy az egyetlen jogsival rendelkező ember kiesett, bérelhettek is autót.
2014. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Utolsónak, sajnos az az oka, hogy egyikünknek sincs jogsija. :)
2014. jún. 21. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!