Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni nyaralni...

Miklos9606 kérdése:

Hova érdemes menni nyaralni Magyarországon?

Figyelt kérdés
18 vagyok és egy hét múlva megyek Magyarországra nyaralni, de nem tudom hova érdemes. Vízpartra szeretnék menni, ahol jó a hangulat, van élet, sok a velem egykorú magyar lány és lehetöleg nem Budapest környékén van. Tavaly Balatonfüreden voltam, a velencei tónál és a kiskunmajsai fürdönél. A Balatonnál 90%-ba csak külföldiek voltak, a velencei tónál majdnem hogy egy lélek se és Kiskunmajsán pedig nagyrészben csak gyerekes családok. Tudna valaki ajánlani egy helyet, ami elvárasaimnak megvelelö és az évi spórolt pénzem határozottan egy élménnyé és szórakozássá alakul àt?

2014. júl. 2. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisza-tó környéke elég jó... szerintem.
2014. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, ha a Balatonon, a Velencei tónál és Kiskunmajsán sem találtál egyetlen jó nőt sem, akkor komoly eséllyel agglegény fogsz maradni.
2014. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
siófok
2014. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!