Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni Kecskeméten?

Mit érdemes megnézni Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek 1 napot Kecskemétre, egyedül leszek. Még nem voltam csak egyszer, átutazóban. Nagyon várom azoknak a lajstromát, amiket érdemes megnézni a városban (gondolok itt pl állatkert, pláza, templom, ilyesmi).

Arra kérlek titeket, hogy a hely vagy szobor vagy épület neve mellé írjatok egy utcanevet. Térképet fogok venni, úgyhogy onnan könyebb dolgom lesz!! Köszönöm mindenkinek!!


2008. aug. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

innen tudsz vélogatni kedvedre, már minden biztosan nincs rajta:


[link]

2008. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HúÚúÚúÚú köszönöm!!!! :)
2008. aug. 2. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kecskeméti vagyok. Mivel érkezel a városba? A főtéren jövőhetén lesz kirakodó vásár mert ismét fesztivál van.

[link]

Ez a város honlapja.

A főtéren találsz egy kis bódét turistainformációkkal. A városháza oldalában pedig ott a Tourinform iroda.

Kívánom érezd jól magad a városban.

Csak még annyit tennék hozzá, hogy az előző válaszoló által adott honlapon a multiplex mozi már nem él. Ugyanis azóta felépült a központban a Malom központ és ott találsz multiplexet a Palace-t, de ha másik mozira vágysz akkor vele szemben a helyi buszpályaudvar másik oldalán az Ifjúsági Otthonban ott az Otthon mozi és kávézó.

2008. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Vonattal megyek a tesómhoz aki jakabi, és onnan valószínüleg busszal fogok bemenni Kecskemétre. A kirakodó vásárnak örülök nagyon, de jó hogy pont akkor megyek :)

Egyelőre térképet nem találtam sehol, ott a turinformnál akkor lehet majd venni, ugye? Vagy van tipped hol vehetnék?

2008. aug. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!