Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova mehetnénk legolcsóbban a...

Hova mehetnénk legolcsóbban a hegyekbe nyaralni 5 napra 6 fős családunkkal? Help

Figyelt kérdés
Van olyan ahol olcsóbb egy éjszaka mint 2500 Ft? Nekünk csak hegy kell, egy-két jó túra útvonal, jó levegő és szép táj, esetleg barlang, strand ilyesmi. 3 felnőtt és 3 gyermek, akik közül a legkisebb még csak 1 éves. Már jó ideje keresgélek, de már zsong a fejem, nem találok megfelelőt. Pedig nem nagyok az igények. Tudnátok ajánlani Ti hol voltatok? Köszönöm.

2014. júl. 10. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy Észak-Kelet jöhet szóba, tehát a Bükk, Mátra, Zemplén.
2014. júl. 10. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Bükkszék, kempingbe sátorral. Nekem tetszett. A strand is jó, a környezet is.

[link]

2014. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves, hogy válaszoltál, és ez jó is lenne, ha csak én és a férjem mennénk, de jönnek még a gyerekek és az egyik nagymama. Így már nem megfelelő a sátorozás.
2014. júl. 10. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam itt, a Privát Fogadóban. Nem nagyon drága, van étterme is, ha esetleg szükséges, de van a szobákhoz egy kis konyha, hűtővel, ott is lehet összedobni ezt-azt. Bükkszenten és környékén (pl. Répáshuta) van sok érdekes hely. :)
2014. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Á, a link: [link]
2014. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nézem és kalkulálgatok, köszi
2014. júl. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!