Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mosonmagyaróvár - Podersdorf...

Mosonmagyaróvár - Podersdorf biciklivel, valaki járt már ezen az úton?

Figyelt kérdés

A Fertő-tó köré tervezünk biciklitúrát a Barátnőmmel, és a Google Maps alapján úgy láttam, hogy Mosonmagyaróvárról viszonylag könnyen el lehetne jutni Podersdorf-ig (Mosonszolnokon, majd Mönchhof-on át), hogy aztán onnan kezdjük a biciklizést.


Kérdés: mennyire biciklis-barát ez az útvonal? Esetleg járt már arra valaki? A térképen egy kis utcának tűnik, nade mennyire forgalmas, milyen állapotban van az út stb.?

Meg mennyire gáz csak úgy átmenni az osztrák határon? (Tudom, Schengen, de ez azt jelenti, hogy bárhol átmehetünk?)



2014. júl. 14. 22:12
 1/6 anonim válasza:

Mosonszolnok felé biztosan nincs bicikliút (legalábbis Óvár és Mosonszolnok között).


A Schengen igen, pontosan azt jelenti, hogy bárhol átmehettek, de személyi igazolvány legyen nálatok! (A határon senki sem fog állni, aki elkérné, de elvileg bárhol megállíthatnak, hogy ellenőrizzenek.)

2014. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de igazából nem pont erre voltam kíváncsi (ami a bicikliutat illeti): azt feltételeztem, hogy nincs külön kerékpáros út, azt szeretném igazából tudni, hogy az autóút milyen állapotban van (pl. vannak-e rajta kátyúk), mennyire forgalmas, stb.


Konkrétan a Szolnoki út (Móvár) --> Fő utca (Mosonszolnok) --> Kázmér utca (M.szolnok) --> Felszabadulás utca (Albertkázmérpuszta).


Erről tudsz valamit esetleg?

2014. júl. 16. 21:28
 3/6 anonim válasza:
Sajna nem, de nézd meg a Google Street View-n, viszonylag friss képek vannak rajta.
2014. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Szolnoki út nem forgalmas, Albertkázmérpusztára pedig többször is mentek már ismerősök biciklivel, szóval szerintem Mosonszolnok után sincs gond.
2014. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a kérdéseket, végül voltunk hétvégén. Tényleg nem forgalmas az adott útvonal, alig volt 1-2 autó összesen (igaz, hogy szombat reggel 7-kor indultunk; lehet, hogy napközben, vagy hétköznap sűrűbb lett volna a forgalom).

Albertkázmérpuszta felé már több hupli volt az úton, de azért még simán végigmentünk bicajjal. Ausztriába átérve, pedig hirtelen kisimult az út :)

2014. júl. 23. 21:15
 6/6 anonim válasza:
Számomra is hasznos infók voltak, köszi! :)
2014. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!