Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ilyet lehet csinálni jegyvásár...

Ilyet lehet csinálni jegyvásárlással?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy lehet-e olyat hogy a Nyíregyházi vasútállomáson vegyek egy olyan jegyet ami miskolc-tiszaitól zamárdiig szól.

2014. aug. 6. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már vettem a Nyugatiban jegyet egy Keletiből induló vonatra, tehát az is mehet szerintem, amit te szeretnél. Elvégre ugyanaz a cég :)
2014. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán megy, én is vettem már ilyent, mármint más állomásokkal mint ahol a jegyet vettem.


Egy valamire nagyon figyelj, miután kiadták: jól nézd meg a jegyet mielőtt elmész a pénztártól, hogy azt kaptad-e, amit szerettél volna. (Utazás időpontja, induló-érkezési állomás, osztály. Ha kell, jó helyjegyet adtak-e, arra a vonatra és arra az időpontra, amire akartad.)

Tapasztalatból mondom, ez azért fontos mert a pénztáros általában ilyen (más állomásokat érintő) jegyet ritkán ad ki és véletlenül rossz jegyet adhat ki.

2014. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2014. aug. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!