Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon milyen szép...

Magyarországon milyen szép helyek vannak ahova érdemes elmenni 1 napra?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek Magyarországon ahova érdemes elmenni körbenézni (Pesti vagyok). Először Pozsonyra gondoltam, mert másik ország és nagyon szép város, hasonlít Bécsre. De arra gondoltam, hogy Magyarországon is biztosan vannak olyan szép helyek ahova érdemes elmenni. Egy barátomat szeretném igazából elvinni egy szép helyre és ezzel meglepni.

2014. aug. 7. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek a Bakonyba.
2014. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Tiszató. Akár csónakázni mentek idegenvezetővel, akár az ökocentrumba vagy a tanösvényre, felejthetetlen lesz az élmény. Mehettek még a Dunakanyarba, Visegrádra, vagy ha messzebbre akartok menni, Szilvásvárad csodaszép. Ha várost akartok nézni, akkor Veszprém, Szeged, Pécs, Esztergom, stb., mind egyedi, és gyönyörű. Rengeteg lehetőség van, nem tudtok rosszat választani.
2014. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lillafüred!
2014. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Visegrád? Közel van és szép hely. Vagy a Balatonr valamelyik városba. De Lillafüred is szép, 1 napot Eger is megér. (Igaz többet is!)
2014. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Győr Győr hátán
2014. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yoni03 válasza:
Eger gyönyörű város, főleg a népkert!
2014. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Eger és Pozsony.
2015. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!