Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre készülünk a repülőt...

Budapestre készülünk a repülőtérre, hol érdemes parkolni ahol nem horribilis a parkolási díj?

Figyelt kérdés
Ill. lehet a repülőtér környékén ingyenes,vagy olcsón parkolni?
2014. aug. 10. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A vecsési Tesco parkolóban tudsz ingyen parkolni és onnan BKV busszal elmenni a reptérre.

Egyébként szerintem a reptéri Holiday parkoló sem horribilisen drága online foglalva.

2014. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most megyünk fel a fiunkért a reptérre,és hozzuk majd haza.De amikor kiutazott külföldre,valami 2000 ft ot kellett fizetni a parkolásért...

Nem vagyunk ismerősök Pesten, így nem tudjuk,hol érdemes parkolni.

2014. aug. 10. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah, azt hittem hosszabb távra akartok parkolni.

Ez esetben az a megoldás, hogy mondjuk leparkoltok abban a Tesco parkolóban, amit fent írtam. Ha fiatok megérkezett és már kint van a reptér épületén kívül, akkor felhív benneteket, hogy indulhattok érte. A reptéren a fenti prémium parkolóban 5 perc ingyenes, ennyi idő alatt simán fel tudjátok venni ha már ott áll kint.

2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

reptéri parkoló 1200ft/óra

fent ingyen meg lehet állni 2 percre, ne p.csöljetek csak vegyétek fel a srácot és menjetek tovább

2014. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.


Gondolkozunk, hogy hogyan kéne.Ha már fent vagyunk, szeretném megnézni a Libegőt, még sose voltam...:(


Szerintetek érdemes úgy, hogy a reptér környékén leparkolunk,és onnan busszal kimennénk a Libegőhöz?

Jó lenne előtte kicsit szétnézni...

2014. aug. 11. 05:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Libegő a város másik vége, legalább 1,5 óra egy út odáig.

[link]

2014. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, nem adja ki a keresést. Állítd be neki, hogy tömegközlekedés, indulás Budapes Ferihegy, érkezés Budapest Libegő, máris megvan az útvonal és az idő.
2014. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!