Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy kis gyermekkel 4 órás...

Egy kis gyermekkel 4 órás utat meg szabad tenni? Okoz nála lelki traumát vagy valamilyen problémát?

Figyelt kérdés
Nincsen gyermekem,csak olyan helyre szeretnék költözni a párommal,ami 4 órányira van onnan,ahol a szüleink laknak és ha lesz gyermekünk akkor azért szeretnénk meglátogatni a rokonokat,természetesen előtte is. Mielőtt azt írnátok,hogy kínzó vagyok vagy hasonlók,nem arra vagyok kíváncsi. Kérlek értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm! :)

2014. aug. 19. 14:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen pihenőkkel,nem folyamatosan 4 órát,hanem ha pihenőkkel számolok,akkor kb 5 órahossza lenne.
2014. aug. 19. 14:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy utazas miert okozna lelki traumat...? Mitol? Nyilvan egy 2 honapos gyerekkel nem muszaj atutazni fel Europat, de nehogy mar ez tartson vissza attol, hogy kicsit messzebbre koltozzetek.
2014. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gyerekek jókat szoktak aludni a kocsiban a motor monoton zúgására. Csak legyen megfelelő gyerekülésed, és akkor nem lesz semmi gond.
2014. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezeket a megnyugtató szavakat! :)
2014. aug. 19. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban (3-9) Brüsszelben éltem, gyakran kocsival jöttünk haza. De ettől nem lett semmi bajom, persze arra kellett figyelni hogy ne hányjak össze mindent.
2014. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hármas hozzászóló jól mondja, a kisgyerekek inkább aludni szoktak ilyen utakon. És lelki traumát mégis miért okozna? :) Ne aggódj, semmi gond nem lenne/lesz!
2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van gyerekem, az ég világon semmi bajuk nem lesz az utazástól. :-)

Vagy alszanak, vagy persze lehet, hogy te fél óra múlva üvöltesz mint a sakál, hogy ha még egyszer valaki megkérdezi, hogy mikor érünk már oda akkor kivágod a kocsiból az egész bandát a hátsó ülésről, akik egyébként disznóólat csináltak az utazás előtt kiporszívózott autóból, egyeske vinnyog, hogy hányni fog, ketteske nyafog, hogy egyeske átnyúlt az ő felére és különben is éhes, hármaska meg csak szótlanul becsinál a pelenkájába és olyan szag árad belőle mintha egy borz fingott volna a kocsiba, amitől persze az addig egymással veszekedő egyeske és ketteske hirtelen kibékül, de csak azért, hogy közösen hisztizzenek a szag miatt, neked meg ragad hátul a hajad, mert egyeske amikor előrenyúlt a ragacsos mancsával akkor mindent összekent, mert mutatni akarta, hogy ott az út szélén az elütött döglött nyuszinak kifordultak a belei. De lelki traumájuk az nem lesz, te kissé idegbeteg leszel az út végére, de az akkor is leszel ha a kölykökkel pár napot összezárva kell töltened egy szállodai szobában miközben zuhog az eső és 4 napig nem tudtok kimozdulni. Na az sokkal rosszabb mint 4 óra autókázás.

2014. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es, úgy tűnik, kicsit eleged van a gyerekeidből (mostanság). :D

De nagyon tetszett, ahogy megfogalmaztad az egész szituációt.

2014. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi 3 hetesen elvittük a nagyiékhoz 140 km-re vonaton 2 órás útra...

Most 3 éves és gyakorlatilag 3 hetes kora óta szinte 2-4 hetente (változó gyakorisággal) megtesszük ezt az utat...

Semmi gond nincs vele azóta sem és eleinte sem volt soha.

2014. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es,nagyon jó volt végigolvasni,szinte végig nevettem,ahogyan elképzeltem a szituációt:D Mindenkinek köszönöm a megnyugtatást!:)
2014. aug. 20. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!