Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az elhagyatott tatabányai...

Az elhagyatott tatabányai bányász kórházba szabadon be lehet menni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a területet valaki bérli. egyébkent ha ez nem így lenne, szerintem akkor sem lehetne bemenni mert magánterület.
2014. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen NEM mehetsz be szabadon. Tilos, s akár veszélyes is lehet.
2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudtommal rendőrségi gyakorló, de időnként bérbe adják paintball és airsoft játékokra a megtisztított területet. Amúgy ha nem szeretnél összeszedni mindenféle nyavalyát, inkább kerüld.
2014. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gyakorló, meg semmi airsoft, meg paintball mizéria nem történik ott. Magánterület, tehát hivatalosan nem mehetsz be.
2014. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi airsoftozni járunk, olyankor be lehet menni, kifizeted a beugrót, de vigyázni kell, szemüveg nélkül még csak körülnézni sem ajánlatos olyankor (és nem napszemüvegre vagy dioptriásra gondolok, hanem védőszemüvegre) :D hameg bemész csak úgy és pont ott van valaki akkor nagyon szarul jársz hidd el :D nem beszélek hülyeséget
2016. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!