Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire aggódjak az barátomért?

Mennyire aggódjak az barátomért?

Figyelt kérdés

Pestre fog járni és a Keleti és Üllői út közt fog ingázni ,valószínűleg este is fog utazni.

A lényeg, hogy ő 16/L és féltem,hogy baja lesz.

Hallottam már ezt-azt ,de olyan véleménye érdekel aki ott lakik ,vagy sokat jár azon a vonalon.

Túl aggódom vagy jogos a félelmem?



2014. aug. 27. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, nem mindegy, hogy az üllői melyik részére megy, mert ha a kálvinhoz, akkor no para, de ha a nagyvárad tér felé, akkor már meredekebb a sztori, át a gettón.
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Napi több ezer ember ingázik arra, és - hála Istennek - igen elenyésző a konfliktusok száma ehhez képest.


Felesleges folyamatosan aggódnod, semmi értelme.

2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de amúgy ha nagyon fosik, akkor metróval deák, és ott meg a kék metróra átszáll, a tetvek nem metróznak.
2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát a keletinél sok a részeg csöves, a cigány meg az arab. Egy totális fertő. Haveromat ott rabolta ki egy cigány késsel.
2014. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, Budapestről beszélünk, ne viccelj már. Valamiért a magyarok imádják túlmisztifikálni ezt a "Budapest veszélyes" dolgot, értetlenül állok a jelenség előtt. Elég sok kontinenst és országot bejártam már, szerintem a világ legbiztonságosabb városai között van.


#1 Aki ingázik miért menne át a gettón könyörgöm? Talán ott vezet valami közlekedési útvonal?

2014. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz! Aki ennyire hirdeti, hogy rettegni kell, az sok helyen nem járhatott még.
2014. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként Keleti-Kálvin 4-es metróval gyorsan megközelíthető.
2014. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidéken nem is tudom néha,hogy milyen gondolkodás van.Hány ilyen kérdés van itt a GYIK-en is.Nem kell idejönni ha ennyire paráztok.Majd kétmillió ember él ebben a városban az ország negyede és nem nyafog.
2014. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!