Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A káptalantói liliomkert piac...

A káptalantói liliomkert piac nyitva van holnap? Érdemes kimenni? Tudunk kaját venni ott vagy csak lim lomokot árulnak.

Figyelt kérdés

#bor #méz #sajt #hús #termelő #termelői piac #balatoni piac #minőségi élelmiszer #rossz élelmiszer.
2014. aug. 30. 11:42
 1/2 anonim válasza:

Minden vasárnap nyitva van. kb 7-14-ig. Szerintem érdemes kimenni.Kaja alatt mit értesz? Van langaló stb. De különbőző élelmiszer is akad. Magvak, olajok,tészták,kolbász, kecskesajt stb.

Nagy kedvencem a kecskesajt. Nyers húst kalléáktól ne vegyél büdös, romlott! Sajnos amit én vettem az szinre jó volt,de mikor kinyitottam dög szaga volt. Az ismerősőm pedig zöld húst kapott pult alól! A többi árusra nem tudok rosszat mondani csak jót!

2014. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

jó kiruccanás lesz.

Had kérdezzem meg hátha tudjátok ez ugyan az a Kalla aki Fonyódi piacon van?

Mert a sajt amit vettem tőlük szerintem kukacos volt. Ha hús is ilyen az nagy gáz. Ilyenkor hol vannak a fogyasztóvédők?

2014. aug. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!