Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik városban születtél és...

Melyik városban születtél és hol élsz jelenleg? Ha nem a szülővárosodban élsz, akkor van "honvágyad" a város iránt?

Figyelt kérdés
Melyik városban születtél és hol élsz jelenleg? Ha nem a szülővárosodban élsz,akkor van "honvágyad" a város iránt?

2014. szept. 17. 12:46
 1/8 anonim válasza:
Nyíregyházán születem több ève Budapesten élek, nem nincs honvágyam mert utálma ott lakni.
2014. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben születtem és én is Budapesten élek.Több a lehetőség,pörgősebb az élet én szeretek itt,amikor pedig tudok hazaugrok anyuékhoz. :)
2014. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, és most épp Koppenhágában élek. Nagyon hiányzik az otthonom, de szerencsére sokszor haza tudok menni. Mielőbb megyek vissza.
2014. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lionkind válasza:
Kárpátalján, Beregszászban születtem. Most Kijevben tanulok (4 éve). Gyakran van honvágyam és amikor csak tudok hazalátogatok.
2014. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Újvidéken születtem, ahonnan kiskoromban a háború miatt jöttünk Szegedre. Most Budapesten élek, de Szegedhez jobban kötődöm, mert több időt töltöttem ott. Honvágyam nincs, mert családommal költöztünk fel, itt vannak már barátaim, barátnőm, megszoktam már hogy itt élek.
2014. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten születtem, Vancouverben élek, és ha utazom akkor van honvágyam -- Vancouver után. Budapest nem hiányzik.
2014. szept. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyitrán születtem, de sosem éltem ott. Jelenleg Budapesten élek, néha szokott honvágyam lenni.
2014. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapesten születtem, most Maastrichtban lakom
2014. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!