Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentkirályszabadjára a...

Szentkirályszabadjára a szellem városba szeretnénk elmenni,3an, a barátaimmal. Kérdés:Hogyan juthatunk el? Veszprémig busszal, és onnét?

Figyelt kérdés

Esetleg valakinek egy két tapasztala,jó tanács?

Mire figyeljünk?Miket érdemes vinni?(Maszk,...?)

Mennyire romosak,látogathatóak az épületek?

A NORMÁLIS válaszokat előre köszönöm!



2014. aug. 24. 18:17
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Busszal könnyen eljutsz Veszprémből Szentkirályszabadjára. Én a környéken élek, de most hallom először, hogy űSzentkirályszabadja szellemváros. Szerintem egy átlagos falu, persze vannak cigányok is, de nem tudok róla, hogy lennének elhagyott épületei. Volt ott valamilyen katonai bázis, hacsaknem ott találsz ilyeneket..
2014. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Katonai bázis a szellemváros.

Köszönöm a választ,de sajnos ezzel nem lettem okosabb.:(

2014. aug. 25. 18:32
 3/7 anonim válasza:

Én már voltam ott leírom a tapasztalataimat:


-Mindenképpen zárt cipőben menjetek, elés sok gödör és törmelék van a földön.

-Vigyetek zseblámpát.Mindenki egyet + egy tartalék sem árt.

-Fényképezőgépet is vihettek ha van, vagy videókamerát.

-Vigyetek pulóvert, elég hideg van a pincékben.


Egyébként marha jó hely, órákig el lehet ott lenni. Sok szobában még ott vannak a falon a ki tudja hány éves gyerekrajzok és bútorok, lámpák stb. felejthetetlen élmény lesz az biztos!

2014. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: valahol egyszer azt olvastam hogy őrzött, akkor ez nem igaz? Mennék én is, de nem szívesen autóznék el egy tank benzint potyára.
2014. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A reptér részét magánrepülők tárolására és fogadására használják, azt őrzik és nem lehet bemenni oda.A régi laktanya ott van tőle pár száz méterre, oda szabadon be lehet menni.
2014. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen

a zold persze megy:)

2014. aug. 27. 20:08
 7/7 anonim válasza:
Nah, akkor mint visszajáró "szellemvárosozó" elmondanám, hogy: Részben egyetértek az előttem szólóval, abban, hogy : Zárt cipő, pulóver. Az épületekben elég hűvös tud lenni. Az épületek nagyon stabilak, nem "romos" max nincs korlát...de életveszélyesnek egyiket se mondanám. Látógatható...= senkit nem érdekel ki mit csinál, hova megy senki nem őrzi, de még az isten háta mögöttre is jobban figyelnek mint erre...:) Sok a túúrista, vicces mikor egy kihalt városban kézen fogva sétálnak a párocskák. Zárójel bezárva. Öhm...jó látnivaló...érdemes rászánni egy fél napot + neten ráguglizni minimum az alaprajzára a területnek..hasznos tud lenni, hogy minden épületet megtalálj. :) Nekünk is csak 3.ra sikerült az egészet végigjárni :) Jó szórakozást! Nagyon frankó! :) Figyeld a graffitiket, keressed paravárost! :) :)
2015. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!