Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben vagy Szegeden...

Debrecenben vagy Szegeden jobb a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy Pesthez képest jobb-e a helyzet, vagy még rosszabb.
2014. okt. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

a kérdező eltévesztett a házszámot.

Ajánlom a politika rovatot.

Itt alapvetően utazási kérdéseket tárgyalunk ki, és békés emberek vagyunk.

2014. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de hogy válaszoljunk is neki, Pesthez képes majdnem mindenhol jobb a helyzet. a két város közül Szeged biztonságosabb persze nem a Mars tér környéke. Amúgy szerintem mindkét város elfogadható biztonságú.
2014. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Több mint egy éve költöztem Pestről Szegedre. Jelenleg a fent említett Mars térnél lakom, és itt van egymás mellett a megyei- és a városi rendőrkapitányság, folyamatosan járőröznek éjszaka is, úgyhogy a "legrosszabb környéknek" titulált hely meg se közelíti a pesti legjobbat sem, én fiatal nőként is biztonságban érzem magamat. A legrosszabb környék a Cserepes sor inkább...


Debrecenről meg csak annyit, hogy vőlegényemet egy este/éjszaka alatt háromszor akarták kirabolni a főtéren. Tényleg, nem költői túlzás... Ezért is volt kizárt, hogy Debrecent be sem jelölöm, amikor az egyetemi jelentkezési időszak volt, Szeged viszont első helyen állt, és nem bántam meg. Biztonságban érzem itt magamat.

2014. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előző vagyok:

*ezért volt kizárt, hogy Debrecent jelölöm

2014. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azon gondolkozok, hogy Pest után nagyon kicsi lenne Szeged, Debrecen meg mégis nagy város, de első a biztonság.
2014. okt. 9. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Gyere Szegedre nyugodtan, itt tényleg jobb a közbiztonság mint Budapesten.

Egyébként Szeged nem sokkal kisebb mint Debrecen (kb. 40 ezer fővel laknak kevesebben, 170 ezren laknak itt és ott pedig 210 ezren), de amúgy nagyon Budapest-hangulatú a széles körútjaival és sugárútjaival és a régi 100-120 éves házakkal :D

2014. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!