Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pick Pack Pontra külföldről...

Pick Pack Pontra külföldről is lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Pl: Külföldi vagyok és kiválasztok egy Pick Pack Pontot Magyarországon és értemegyek. Lehetséges-e ez így ?

2014. okt. 20. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem, a pick pack pontokkal szerzodesben allo uzletek hasznalhatjak csak ezt a szallitasi modot. Ha a kulfoldi uzlet nincs veluk kapcsolatban, nyilvan nem szallit rajtuk keresztul.
2014. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul fogalmaztad meg ezt a kérdést, ha jól sejtem az első válaszoló félre is értette.


Szóval annak semmi jelentősége, hogy te hol vagy, ha az adott webshop szállít pick pack pontra, akkor természetesen bárki rendelhet, a lényeg, hogy te vagy egy meghatalmazottad menjen érte és vegye át.

2014. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak higgy, jól beszél. :)
2014. okt. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rendelhetsz oda, tök mindegy, hogy hol nyomod meg a rendelés gombot.
2014. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem nem-e probléma,hogy külföldi vagyok,hogy a külföldiek is átvehetnek csomagokat.
2014. nov. 7. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem probléma!
2014. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy nem tudsz helyesen magyarul.
2014. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!