Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat tudnátok...

Milyen programokat tudnátok ajánlani Budapesten ilyen esős időben? (mozit kivéve)

Figyelt kérdés
Egy külföldi barátomnak fogom megmutatni a várost, és már annyira elterveztem, hogy megyünk majd a Parlamentbe, Gellért-hegy, Margit-sziget, Vár, Hősök tere, Városliget, ha lesz idő akkor János-hegy is, de ha egész nap esik az eső mint ma meg tegnap, akkor ennek lőttek. :/ Viszont ettől függetlenül is szeretnék jó programokat csinálni, de egy kicsit tanácstalan vagyok. Hálás lennék, ha adnátok pár tippet. :P

#Budapest #eső #városnézés #beltéri program
2014. dec. 2. 20:13
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Menjetek el valamelyik gyógyfürdőbe!
2014. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márciuska ***** válasza:
Fővárosi nagycirkusz például. Nagyon jó műsoraik szoktak lenni. De van egy csomó múzeum is (közlekedési, iparművészeti, szépművészeti, természettudoimányi, kelet-ázsiai, és bármilyen furcsán hangzik is, de a mezőgazdaságiban is nagyon jó tematikus és interaktív kiállítások szoktak lenni). Vagy pl. ott van a tropicarium, a csodák palotája, vagy a planetárium. És az esőtől függetlenül szerintem a parlamentet megnézhetitek, belül fedett helyen lesztek, és érdemes, mert gyönyörű az épület. Az operaházat is meg lehet nézni belülről, van rá lehetőség délutánonként, turistáknak. De akár el is viheted este egy színházi előadásra, akár az operába, akár valamelyik szép színházunkba, ahol nemcsak az előadás az élmény, hanem maga az épület is, pl. a vígszínház és az operettszínház is gyönyörű.
2014. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!