Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Holnap este a barátnőmnek el...

Holnap este a barátnőmnek el kell mennie a Bíró Lajos utca és a Bláthy Ottó utca sarkára 6-8 óra között. A 99-es busszal találtunk csak útvonalat, egyedül biztonságos neki?

Figyelt kérdés
Elég durva dolgokat olvastunk róla itt a neten, ezért szeretném a véleményeteket kérni, hogy mennyire durva, vagy hogy tudtok-e esetleg másik útvonalat, amin biztonságba tudhatom. (Dolgozok, így nem tudok vele menni, szóval ez sajnos nem opció. )

2014. dec. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. Nem kell túlzásokba esni.

99-esen sem gyilkolásznak embereket.

2014. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magán a buszon nem szokott "baj" történni. Ha fél, akkor üljön/álljon a sofőrhöz közel, hogy tudjon segítséget kérni / rendőrt hívatni ha kell...


Ami inkább a nagyobb probléma... Hogy is mondjam finoman... Ajánlom hogy a 99-es után alaposan mosson kezet, és a buszon ne az orrán keresztül vegye a levegőt!

2014. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve helyesbítek: Hogyha nem olyan helyen tartja az értékeit hogy csak úgy ki lehessen rabolni, akkor nem szokott baj történni. Olyat nem ismerek, akit még ne loptak volna meg azon a buszon.
2014. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátnő vagyok: Semmi bajom nem lett, fél év után is itt vagyok. Sötétbe mentem, este, sok veszélyes elem volt, de senki nem bántott, pedig még kiscica is volt nálam hordozóba, ami feltűnő dolog volt és elég indok arra, hogy észrevegyenek és belémkössenek. De nem történt meg. Nem volt kellemes a hangulat, de azért nem haltam bele.
2015. máj. 15. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!