Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 90%-os utazási kedvezményt én...

90%-os utazási kedvezményt én kaphatnék? És ha igen, akkor hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

komolyabb gerincferdülésem van + valami összecsontosodás az alsó csigolyáimnál, ami meg súlyosabb kategória.

Erre már próbáltunk igényelni, jött is papír de az orvos nem adta meg, kivéve ha fűzőt hordanék, azt h tudnám megoldani? Segítsetek, hogy intézzem el ezeket?



2014. dec. 12. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy kell magasabb családi pótlék igénylése is, illetve arra is jár, és ehhez elég ha az egyik szülőm nevel csak.

Sajnos nálam így van.

Tehát? Nem reménytelen ennyi "bajra"?

2014. dec. 12. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésedben. Fűzőt kell hordanod. Azt pedig az orvos írja fel.
2014. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 3 embert ismerek aki választhatna a fűző éjjel-nappali hordása+90%-os kedvezmény vagy a nem hordás kedvezmény nélkül opció között gondolkodás nélkül a fűző nélkült választaná.


Ha képes vagy egy szaros utazási kedvezményért fűzőbe kényszeríteni magad akkor meg is érdemled :(

2014. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 10:25

Ugye nem baj, hogy egy fűzőt az orvos rendel el hordani. Egészséges embernek nem fogja megtenni. Akinek pedig ajánlja, annak csak valamiért hordania kellene. Netán, hogy ne rosszabbodjon az állapota. Hogy mellé még utazási kedvezményt kapna, az már másodlagos dolog.

Úgy mellékesen, ha utazik, a kutya nem fogja ellenőrizni, hogy van-e rajta fűző, vagy nincs.

2014. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!