Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb vidéki magyar város? Elsősorban nagyvárosokra gondolok (Sopron, Győr, Pécs, Debrecen), de a kisebb városok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Bevallom, sok vidéki városban még nem voltam. Érdekelne, melyiket tartják az emberek a legszebbnek. Pécs pl. nagyon tetszett. Szeged is szép, csak nekem kicsit lapos.
2014. dec. 29. 13:42
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
64%
Pécs. Mondjuk én lelkes lokálpatrióta vagyok, de tényleg szép város. :)
2014. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Putnok
2014. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Lapos vagy nem, nekem Szeged.
2014. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

Én Pécsen élek de ez a világ legocsmányabb városa.

Még egy pont Szegedre. De szép Tapolca is.

2014. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Én is Szegedre szavazok, voltunk karácsonykor és eszméletlen. Van a városnak valami bája, amit nem lehet leírni. Kiváló egyetemi város, a világranglistán az SZTE az első a MO-ig egyetemek között.
2014. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#4-es: Pécs, mint a világ legrondább városa? Jártál te már Romániában? Mivel érdemelte ki Pécs nálad ezt a szélsőséges jelzőt?
2014. dec. 30. 12:26
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

Jartam Romaniaba es szebb volt mint Pecs. Nem azt irtam hogy a legrondabb hanem a legocsmanyabb, ebbe beletartozik a belvarosi igenytelenseg, a sok cigany, hajlektalan akik az arkaddal szemben vegzik dolgukat, a teli takaritatlan utak stb.

Mint irtam itt elek de szivesen elmennek innen. Nekem nem jonnek be a zsufolt szuk utcak, persze ha a hegyen laknek talan mas lenne a velemenyem.

2014. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is Pécs egy kicsit igénytelen, rengeteg a cigány, a közbiztonság nulla, nem véletlen hallani azt, hogyha bármi történik a híradóban, akkor nagyon gyakran Pécsről van szó.....

Jó adottságai vannak, csak a vezetéssel van gond.

2014. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Ja a kozbiztonsag, biztos hallottok a karacsonyi pecsi esetet a vasutallomas mellett.
2014. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
80%
Khm... Erre miért is van szükség? A kérdés nem arról szólt, hogy melyik város a legrondább. Erre idejöttök gyökérkedni. Pécsi vagyok, szeretem a várost, és az, hogy hány hajléktalan, cigány van, hogy milyen a közbiztonság, az nem a város szépségéről szól. Engem sért, ahogy leszólják itt egyesek.
2014. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!