Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Támogatnád, h Budapesten...

Támogatnád, h Budapesten felhőkarcolók legyenek? És ha igen, akkor hova építenéd?

Figyelt kérdés
Én mondjuk Csepelre, Angyalföldre vagy Újpestre, de Budára semmiképp!

2015. jan. 3. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen támogatnám az adóm 1%-ával és az udvarotokba/erkélyetekre építeném, hogy gyönyörködhess benne, de a föld alá semmiképp.
2015. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Angyalföldre, Újpestre simán. Csepelen is csak szépíteni lehet, szóval akár oda is.
2015. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sajnos nem mindegy, hogy hova kerülnek az ilyen jellegű építmények. Ha jól megnézed, New Yorkban is csak két városrészben vannak igazán hatalmasak, mert csak egyfajta különleges kőzetréteg bírja el a nagy súlyt. Lehet, hogy ilyen országunkban nincs is, és ha van, Budapesten a kultúrális örökségvédelem biztosan nem engedné, hogy a régi klasszikus épületek mellett ilyen jellegű épület létesülhessen. Szóval ez sajnos, vagy szerencsére itthon nem reális. :(
2015. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Budapesten a Hungária körút gyűrűjében engedélyezettek a 100m vagy a fölötti épületek. Személyes véleményem szerint mindenképp passzolna Budapest látképéhez egy Frankfurtéhoz vagy Párizsèhoz hasonló üzleti felhőkarcolónegyed, de rengetegen elleneznék is, ez biztos.
2015. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A felhőkarcolókat normális helyeken azért építik, mert szükség van rájuk, nem azért, mert jól néznek ki. Budapesten perpill nem látom értelmét, nem is "nagy" a város meg nincs is területileg behatárolva a terjeszkedése.
2015. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Értem hogy nem azért építik kedves válaszoló, de a kérdezőt az érdekelte, hogy támogatom e... erre a válaszom igen, mert szerintem mindenképp feldobná a városképet. Az már más kérdés hogy elég nagy e a város... de láttam már kisebb városokat is aránylag nagy felhőkarcolókkal. Nem Burj khalifákra kell egyből gondolni...
2015. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de láttam már kisebb városokat is aránylag nagy felhőkarcolókkal. Nem Burj khalifákra kell egyből gondolni..."


Épp ezért írtam azt, hogy területileg nincs behatárolva a terjeszkedés. Ha valahol nincs rá hely, akkor nyilván építenek.


Na és mivel támogatod? A két szép szemeddel?

2015. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja értem. Ezért elnézést kérek. Viszont ne haragudj de erre az utóbbira nincs mit válaszolnom. A kérdésre választ adtam, a te ostoba értetlenkedésedre meg nem fecsérlem a drága időm. További szép napot!
2015. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!